تبلیغات
تبسم ظهور - یهود...
"ای تنهاترین دلیل تبسم، ظهور كن"

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

:ابر برچسبها

آماروبلاگ

افراد آنلاین: نفر

شنبه 13 آذر 1389-02:16 ب.ظ 

تاریخچه یهود :

حضرت ابراهیم كه حدود 1900سال قبل از میلاد زندگی می كرده است در دوران پیری صاحب 2فرزند به نامهای اسماعیل و اسحاق می شود..

اسماعیل را همراه مادرش هاجر به امر خدا در وادی مكه گذاشتند كه به تجدید بنای كعبه و پیدایش شهر مكه و .... شدو پیامبر گرامی اسلام از نسل اسماعیل ع است .

حضرت اسحاق نیز فرزندانی داشتند كه یكی از انها حضرت یعقوب ع بود.نام دیگر یعقوب اسرائیل است كه تورات دلیل این نامگذاری را این جور بیان میكند :شبی خداوند به شكل مردی به یعقوب حمله میكند و تا طلوع فجر با او به مبارزه میپردازد نزدیكی صبح خدا از یعقوب میخواهد كه او را رها كند ولی یعقوب حاضر به رها كردن خدا نمیشود و به او میگوید:تو را رها نمیكنم تا مرا بركت دهی. پس خدا میگوید :نام تو چیست؟؟ جواب میدهد :یعقوب

خدا به او میگوید از این به بعد نام تو اسرائیل خواهد بود،زرا تو با انسان و خدا مبارزه كردی و پیروز شدی.و او را بركت میدهد.(زك تورات ستوتكوین فصل32)

حضرت یعقوب12 فرزند داشت((روبین،شمعون،لاوی،یهودا،یشاكار،زبولون،بنیامین،وان،نفتالی،جاد،اثیر و یوسف)) به خاطر محبت زیادش به یوسف برادرانش او را در چاه انداختند؛«یهود از نام فرزند چهارم یعنی یهودا گرفته شده است»یوسف توسط كاروانی نجات یافت و در مصر به عنوان برده فروخته شد؛خلاصه به خاطر ایمان و پاكدامنی همه ی مشكلاتش حل شد و بلاخره به خزانه داری مصر رسید.

پس از سالیان درازی كه از خانواده اش دور بود برادرانش را كه به مصر امده بودند دید و شناخت؛و خانواده یعقوب همگی در تاریخ 1650قبل از میلاد به مصر كوچ كرده و با عزت و احترام  زندگی كردند.

قرن ها گذشت جمعیت بنی اسرائیل رو به افزایش بود علاوه بر این در علوم و فنون نیز به پیشرفتهای قابل توجهی رسیده بودند و همین امر موجب نگرانی مصریان شد كه مبادا این قوم با نیروی خود زمام امور را در دست گیرند.از این رو یكی از فراعنه تصمیم گرفت از جمعیت انها بكاهد لذا دستور قتل نوزادان پسر بنی اسرائیل را داد و مردان انها را به  سختترین كارها وادار كرد.بنابراین بنی اسرائیل هم از حیث جسمی و قطع نسل و هم از حیث روحی روانی بدترین شرایط ممكن بودند؛تا اینكه خداوند مردی از فرزندان لاوی به نام موسی را كه به قدرت و خواست خداوند در طفولیت از مرگ نجات پیدا كرده بود و به دلیل مخالفت هایش با فراعنه به مدین حضرت شعیب رفت و پس از 8-10 سال به مصر باز میگشت در بین راه به نبوت مبعوث و برای نجات بنی اسرائیل بر انگیخت.

خلاصه اینكه فرعونیان را به كمك خداوند و زحمت فراوان شكست داد و بنی اسرائیل در سال 1220 قبل از میلاد از دست فرعونیان نجات پیدا كردند  و بر صحرای سینا وارد شدند. اما بعد از نجات راه انحراف را از حق در پیش گرفتند و با حضرت موسی مخالفت كردند انها گاهی بت پرستی (گوساله پرستی) را پیش میگرفتند حتی به كشتن و سنگسار كردن حضرت موسی و هارون تصمیم گرفتند.

ریشه های یهود ستیزی:

1-خیانت به عیسی مسیح:

یهودیها نه تنها از دین مسیح پیروی نكردند بلكه همواره در پی ایجاد مشكل برای مسیحیان بودند حتی فرمانروای رومیان در فلسطین را برای كشتن عیسی ع تحریك كردند و سرانجامیكی از این یهودیان با نام یهودا استخریوطی با نشان دادن محل اختفای حضرت عیسی ع موجبات به صلیب كشیده شدن ایشان را فراهم كرد.(البته به عقیده مسلمانان به اسمان عروج كرد و قران در 55ال عمران و157نساء این را تایید میكند)یهودا یكی از 12 حواری حضرت مسیح بوده است. و همین موضوع ریشه ی بسیاری از اختلافات و دشمنی های مسیحیان با یهودیان است.

2-تلمود :

یكی دیگر از عوامل نفرت از یهودیان را باید در مكتب مذهبی شان مخصوصا تلمود جست وجو كرد.خاخام های یهودی تا به حال شرح های و تفسیر های گوناگونی بر تورات نوشته اند كه همه ی انان را خاخام یوخاس در سال 150 م جمع اوری و با چند كتاب دیگر به نام تلمود تالیف و چاپ نمود.

تلمود كه معنای لغوی ان تعلیم دیانت و اداب به یهودیان میباشد همواره در تمام اعصار مرجع یهودیان بود است.در این كتاب اهانت هایی به حضرت مریم ع امده است كه باعث نفرت مسیحیان از یهودیان می باشد.تلمود جسارت را تا جایی بالا میبرد كه میگوید:عیسی فرزند سربازی به نام پاندارا و زنی بدكاره بوده است.

در تلمود مطالبی وجود دارد كه خودپرستی یهودیان را كاملا نشان میدهد :

-روح یهودیان از دیگران افضل تر است زیرا ارواح یهود جزو خدا میباشد همان طور كه فرزند جزو پدرش است.

-بهشت مخصوص یهودیان میباشد ولی جهنم جایگاه مسیحیان و مسلمانان است.

-اگر یهود نبود بركت از روی زمین بر داشته میشد و افتاب ظاهر نمیشد و هرگز باران نمیبارید.

-سگ از غیر یهودی برتر است زیرا در روز های عید باید به سگها نان داد ولی نان دادن به غیر یهودی حرام است.

-اگر بیگانه ای در دریا در حال غرق شدن باشد نباید او را نجات داد زیرا همه ی ان هفت ملتی كه در سرزمین كنعان بودند و قرار بود یهود انها را از بین ببرد نابود نشدند و ممكن است یكی از انان باشد.

-ما ملت برگزیده خداوند هستیم به همین دلیل خداوند 2نوع حیوان خلق كرده است :حیوان به صورت چهار پا و به صورت انسان كه مسیحیان و یهودیان هستند و خداوند انها را به این دلیل خلق كرده است كه ما از انها سواری بگیریم.

4-قوم برگزیده:

یهودیان عمیقا اعتقاد دارند كه قوم برگزیده خداوند هستند و به همین دلیل دیگران را نزادپرست میدانند و رفتاری متناسب با حیوان با انها دارند.

اسرائیل شاهاك استاد دانشگاه شیمی در اورشلیم و رئیس دفتر حقوق بشر در اسرائیل در كتابی تحت عنوان :«مذهب من تاریخ 2هزار ساله »كه بر اساس اموزه های تورات و تلمود است به صراحت بیان میكند :قوم یهود قوم برتر وسایر اقوام حیوان هستند؛وی در این كتاب با اشاره به یك سرباز اسرائیلی كه 3تن از فلسطینی ها را به رگبار بست بود مینویسد كه وقتی از او  دلیل كارش را میپرسند میگوید میخواستم اسلحه ام را امتحان كنم.

یهودیان به جای اینكه خود را معتقد به دین یهود بدانند معتقدند كه از خون یهودیان هستند؛یعنی قومیت را به جای دین محوریت قرار میدهند .

4-خون اشامی:

یهودیان در یكی از اعیاد خود به نام فطیر از خوردن نان مایه دار نهی شده اند و باید نانی را بخورندكه در تهیه ان از خون كودكی غیر یهودی استفاده شده باشد این مسئله باعث شده بود كه در جوامع غیر یهودی هرگا كودك یا شخصی مفقود میشد مردم به محله های یهودی نشین حمله میكردند و به كشت وكشتار انها میپرداختند.البته خود انها این مسئله را انكار میكردند اما این چه اتهامی است كه از  قرون وسطا مطرح شده است.نكته قابل توجه این است كه با وجود انكار یهودیان درباره قربانی كردن یك غیر یهودی در تلمود ویژگی هایی برای فردی كه در ان ایام قربانی میشود بیان شده است از جمله ان كه :

مسیحی باشد ،بالغ نشده باشد ،پدر و مادر قربانی مومن باشند،مرتكب زنا نشده باشند،معتاد به شراب خمر نباشد ،خونش صاف و به دور از هر گونه الودگی باشد،دروغگو نباشد ،دارای تمایلات دینی باشد و به طور مرتب در كلیسا حضور پیدا كند .

5-انزواطللبی:

یهودیان افرادی انزوا طللب و درون گرا هستند و خودرا  از بقیه جدا میكنند مثلا در اروپا در محله ای به نام گتو زندگی میكنند و حتی اروپاییان نتوانستند انها را از انجا بیرون كنند.

6-رباخواری:

یهودیان در هر سر زمینی كه می زیسته اند احتمال اخراجشان را میدانند بنابراین بر روی زمین سرمایه گذاری نمیكردند بلكه بر اموال منقول خود می افزودند و یكی از این راه ها رباخواری بود.

یهودیان از چند كشور جهان اخراج شدند و حتی چندین سال هم اجازه دخول به ان را نداشتند.برای مثال:انگلستان ،فرانسه و...(اگه خواستین براتون كشورهای بیشتر با توضیحات بیشتری را مینویسم)

 

پرچم یهود:

زمینه سفید:

بیانگر صلح است چیزی كه با روحیه یهدیت تلمودی سازگاری ندارد .خصیصه اصلی یهودی تلمودی بلند پروازی و طغیان گری است.

ستاره داوود:

اسرائیل حكومت خود را حكومت حضرت داوود میداند و ستاره داوود سمبل اعتقادات و دیدگاه های قوم یهود است البته واضح است كه صهیونیسم برای پیشبرد مقاصد شوم خود از هر چیزی حتی دین  خدا و پیامبر به عنوان ابزار استفاده میكنن.

دو نوار ابی در كنار:

نمادی از رودهای نیل و فرات.یعی اینكه مرزهای اسرائیل از نیل تا فرات است.نكته جالب در قانون اساسی  اسرائیل مشخص نشدن مرزهای جغرافیایی این كشور است.

ایا شما كشوری را میشناسید كه در قانون اساسی اش مرزهایش مشخص نباشد.

چرا یهودیان باید در فلسطین زندگی كنند؟؟

یهود میگوید:

برای انكه ما ساكنان اصلی این سرزمین هستیم و این حق طبیعی ماست كه به وطن خود بازگردیم.حال ما میگوییم اگر اینطور است چرا هنگامیكه كنفرانس صهیونیستها تشكیل شد اكثر قبائل اعتقاد داشتند كه باید اوغندا را میهن خود قرار داد و دلیل دیگر انكه یهود از سال 1290 قبل از میلاد تا سال 586قبل از میلاد در انجا سكونت داشته است ان هم در زمانی كه دولت مفهومی نداشت. و بعد از 2هزار سال كه از انجا مطرود بودند انرا وطن خود قرار دادند در حالی كه هر شخص عربی كه از اواره شدن او از جایی 4 سال گذشته باشد قانون اسرائیلی میگوید كه دیگر اجازه بازگشت به انجا را ندارد .دلیل سوم انكه بانیان اصلی بیت المقدس عرب ها بوده اند.
نظرات() 

تاریخ آخرین ویرایش:چهارشنبه 25 آبان 1390 10:24 ق.ظ


causes cures ed
جمعه 27 اردیبهشت 1398 10:48 ب.ظ
best erectile dysfunction pills online http://viagralim.us best erectile dysfunction pills online !
Simply wish to say your article is as surprising. The clarity in your post is simply great and i could assume you're an expert on this subject. Fine with your permission allow me to grab your feed to keep updated with forthcoming post. Thanks a million and please keep up the gratifying work.
livejasmin credit generator
جمعه 4 اسفند 1396 02:00 ق.ظ
من اطلاعات مفید شما را در مقالات خود ارائه می دهم

من وبلاگ شما را نشانه گذاری میکنم و مجددا در اینجا چک میکنم
من کاملا مطمئنم که من چیزهای زیادی را در اینجا یاد می گیرم!
موفق باشید برای بعدی!
budtrader
دوشنبه 30 بهمن 1396 08:47 ب.ظ
سلام، من فکر می کنم وب سایت شما ممکن است مشکالت سازگاری مرورگر وب را داشته باشد.
وقتی به وبلاگ شما در Safari نگاه می کنم، به نظر می رسد خوب است
اگر باز کردن در اینترنت اکسپلورر، برخی از مسائل همپوشانی وجود دارد.

من فقط می خواستم به شما یک سر سریع سر بزنم! جدای از
این، سایت فوق العاده!
hotel transylvania 2 cheats
دوشنبه 2 بهمن 1396 07:39 ب.ظ
bookmarked!! من عاشق وب سایت شما هستم!
مریم
پنجشنبه 14 مهر 1390 09:13 ب.ظ
سلام دوست عزیز.
مطالب عالی بود.فقط اگه می شه عکس های بیشتری روبذارین.ممنون
فدایی رهبر
سه شنبه 30 آذر 1389 03:44 ب.ظ
سلام علیکم

خیلی تاریخچه زیبا و جالبی بود اما کامل نبود به نظر بهتر بود که در مورد فراماسیونر ها که همین یهودیان اشغالگر فلسطین هستند نیز مقداری می نوشتید این تاریخچه ایی که شما نوشتید گذشته خلاصه شده فراماسیونرها (ماسون ها) است

اللهم احفظ سیدنا و قائدنا و ولی امرنا امام الخامنه ای روحی و نفسی فداه
پاسخ بانو : علیکم السلام.
چشم همین تصمیم رو دارم.
در اولین فرصت .
ممنون از حضورتون.
دختر خاله
یکشنبه 14 آذر 1389 10:56 ب.ظ
سلام عزیز دلم بابا خیلی فعال شدی ها انشالله موفقباشی همیشه دوست دارم در پناه حق باشی امیدوارم متجه شده باشی كی هستم جوجو
هدا
یکشنبه 14 آذر 1389 08:02 ب.ظ
سلام نداجون
جالب بود.
ممنون که سرزدی
پاسخ بانو : سلام خانوم.
خواهش میكنم.مطالبت خیلی خوب بود.بازم سر بزن.
عاشق کوهستان
یکشنبه 14 آذر 1389 11:51 ق.ظ
سلام علیکم

مطلب خوبی بود استفاده شد
ممنون از شما دوست عزیز

امام راحل میفرمودند: اگه تموم مسلمونها هر کدوم یک سطل آب بریزند
اسرائیل رو آب خواهد برد.
ولی افسوس از بعضی به اصطلاح
مسلمان .........
امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید.
پاسخ بانو : علیكم السلام.
اگر ماامام رو میشناختیم حالمان این نبود.
شما هم همین طور
عاشق کوهستان
یکشنبه 14 آذر 1389 10:15 ق.ظ
سلام

بعضی از خطوط را نمیتوان خواند
پاسخ بانو : فكر كنم درستش كردم اگه مایل باشید میتونین بخونین.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر