تبلیغات
تبسم ظهور - كعبه هم اسیر شد!!!
"ای تنهاترین دلیل تبسم، ظهور كن"

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

:ابر برچسبها

آماروبلاگ

افراد آنلاین: نفر

دوشنبه 15 فروردین 1390-12:13 ب.ظكعبه هم اسیر فراماسون شد...

 

بزرگترین مأموریّت وهّابیون تا سال 2012 م. به اجرا در خواهد آمد، تا این سال، همة نشانه‌ها، نمادها و سوابق مسلمانان سلف و اهل بیت(ع) در امّ القرای اسلامی نابود خواهد شد و در غیبت همة سنّت‌های اسلامی که در اثر بدعت‌های سلفی و شرک‌آلود خواندن آن سنّت‌ها از میان مسلمانان رخ بربسته، در بنای اصلی «مسجدالحرام و مسجد النّبی» نیز در تیررس تیرهای زهرآلود ماسونی و شیطانی از جمله ابراج البیت، کارکردهای خود را از دست خواهد داد تا فراماسونری جهانی یا همان دجّال آخرالزّمان به راحتی بتواند حکومت جهانی شیطان را مستقر نماید.
تا چند سال پیش، بلندترین بنای مُشرف به صحن مسجدالحرام، قصر ملک فهد، سلطان پیشین مملکت عربی سعودی یا همان خادم الحرمینی بود که بر بلندای ابوقُبیس، صدها متر فراتر از مخدوم خود نشسته بود. مهمانان خاصّ پادشاهی سعودی در ایّام حج در این قصر ضیافت اتراق می‌کردند تا ضمن انجام اعمال، از آن بلندا ناظر صحن مسجد و طواف حاجیان باشند. امّا امروزه دیگر، این بنا در برابر برج در دست ساخت «ابراج البیت» کوچک می‌نماید. درست مقابل رکن یمانی. این بنا که معرّفی‌اش خواهم کرد، قرار است در سال 2012 م. افتتاح شود. بر این مُژده گر سر فشانم رواست. در تمام نقاط جهان و میان همة اماکن مقدّس مذهبی، هیچ بنایی تاکنون مجال و جرئت قد برافراشتن به این قدّ و قواره را نداشته است
.
برج‌های تجاری مکه (ابراج البیت)، که در واقع باید «شا‌خ‌های شیطان» خوانده شود، سرشار از نمادهای ماسونی، بنای کعبه را به محاصره گرفته، کار لرد فاستر، معمار و ماسون نامداراست

در سال 2012، که از دیدگاه فرقه‌های شیطانی شروع «نظم نوین دنیوی» است

ساختمان "ابراج البیت" به پایان می‌رسد و کعبه در زیر سایه این برج ها شیطانی قرار میگیرد.

برج رفیعی که در میان دو بال قرار گرفته، در نوع خود بزرگترین ستون ابلیسك جهان است که از عهد مصر باستان تاکنون ساخته شده است.

همة کسانی که تا یکی دو سال پیش در ایّام برگزاری حجّ تمتّع در رمی جمرات، ستون شیطان را سنگباران کرده‌اند، شکل ستون میانی خانة شیطان را به یاد دارند. ستونی چهارگوش که در انتها، نوک هرمی شکلش خود را می‌نمایاند. این ستون همان ابلیسک است که امروزه به عنوان یکی از معروف‌ترین نماد فراماسونرهای جهان قابل شناسایی است.


میدان بزرگ رو به روی کاخ سفید در واشینگتن،

میدان ساختمان بزرگ واتیکان،

 پاریس، لندن، برزیل و صدها نقطة دیگر جهان، نمونه‌هایی از این ستون را به نمایش گذاشته‌اند. حضور این نماد در هر کجای جهان نشان دهندة حضور و سلطة فراماسونرها بر مقدورات و مقدّرات آن سرزمین است. در کشورهایی همچون ترکیه و مصر هم که برای مدّت‌هایی طولانی فراماسونرها زمام امور سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را در اختیار داشته و دارند، این نماد مقدّس ماسونی خود را می‌نماید. در ایران خودمان هم نمونه‌هایی از این ستون را تا سال 1357 قد برافراشته داشتیم.


برج ایفل در فرانسه و

 

برج ساعت لندن                                                                       

 دو نمونة فانتزی ابلیسک هستند که توسط معماران ماسونی ساخته شده‌اند. امّا ابراج البیت بر بلندای مسجدالحرام گوی سبقت را از همگان ربوده است. این برج‌ها، در خود بزرگترین ابلیسک جهان را در امّ القرای جهان اسلام جای داده‌اند؛ البتّه، با تخریب ستون خانة شیطان در رمی جمرات و جایگزین شدن دیوار عریضی به جای آن.

 

این برج‌ها با ابتکار معمار معروف ماسون‌ها؛ یعنی آقای لرد فاستر قد برا

فراشتند تا هم پاسخی به اسائة ادب مسلمانان به شیطان در وقت تخریب ستون‌های خانة‌ شیطان در رمی جمرات باشد و هم جبرانی برای آن. فاستر تا کنون بیش از 200 برج ابلیسک در جهان طراحی و ساخته است. در واقع او معروف ترین معمار سازنده سازنده ابلیسک مورد نظر فراماسونرهاست.

 از اینجا، برج‌های مشرف بر مسجدالحرام و خانة کعبه با دو برج بزرگ دروازه‌ای شکل ساخته شد تا به همگان اعلام نماید نه تنها مملکت سعودی، بلکه خانة مقدّس مسلمانان جهان نیز در آغوش ما و تحت سلطة ماست.


ماجرای «دروازه‌ها» نیز جالب است. در مصر باستان در میان ساحران و پس از آن در میان کابالیست‌ها و فراماسونرها، دو ستون دروازه‌ای شکل بر پهنة زمینی شطرنجی (مانند کف‌پوش شطرنجی تمامی لژهای ماسونی) به عنوان دروازة ارتباط با جهان ماورایی ابلیسی شناخته می‌شدند. اعمال کثیف مانند توهین به مقدّسات و مناسک شیطان پرستان و جادوگران، باعث بودند تا امکان ارتباط انسان‌ها (یا همان جادوگران و ساحران) با نیروهای اهریمنی شیطانی و جنّی ممکن شود. امروزه اشرار یهود و فراماسونرهای درجة بالا و کابالیست‌ها برای ارتباط با نیروهای شیطانی و اعمال قدرت بر رقیبان و مخالفان و مبارزة بی‌امان با انسان و ادیان در مناسک ویژه، از صفحات شطرنجی و دروازه‌ها و ستون‌ها بهره می‌برند.
 طیّ سه چهار سال اخیر دو نمونة بزرگ از برج‌های دروازه‌ای شکل شیشه‌ای را در حاشیة ‌غربی بزرگراه مدرّس ساخته‌اند. بر تپّه‌های معروف عبّاس آباد. جالب اینجاست که در این دروازه‌ها که از اتّفاق، دولتی هم هستند، هرم معروف چشم جهان‌بین All seeing eye را هم ساخته‌اند. این واقعه را به حساب هر کس می‌خواهید بگذارید با خودتان. به هر روی نمادها و نمادسازها کار خود را می‌کنند. بگذریم!
از «شاخ‌های شیطان» قد برافراشته بر فراز مسجدالحرام می‌گفتم. بخش انتهایی و بالای دو بال این بنا که ابلیسک بلند مزیّن به ساعت بزرگی را در خود جای داده‌اند، به شکل بخش انتهایی بال‌های خفّاش ساخته شده‌اند.

قابل ذکر است این برج بزرگ در 72 طبقه برکشیده شده است. با توجه به حرکت های نمادین فراماسونرها انتخاب عدد 72 که به عنوان عدد قدرت نزد کابالیست ها شناخته می شود قابل توجه است. از نظر آنان 72 تعداد شیاطینی هستند که (نیروهای جنی) حضرت سلیمان (ع) آنان رابرای ساختن معبد بزرگ در خدمت آورده بود. جز این افتتاح برج در 21 دسامبر 2012 نیر قابل توجه است. زیرا از نظر فراماسونرها و گردانندگان سازمان های مخفی در این روز که معروف به روز شیطان است از طریق ابراج البیت سایه این بنای شیطانی بر روی کعبه خواهد افتاد
.

بد نیست بدانید که در ادبیّات مسیحی، شیطان در شمایل حیوانی با بال‌های خفّاش، پاهای شیر و سری چون سر قوچ به تصویر کشیده می‌شود. این نماد را در بسیاری از فیلم‌های هالیوود و از جمله امگا کد 2 می‌توانید ببینید. گوییا که معمار صاحب سبک این برج‌ها می‌خواهد به همگان القاء کند که بال‌های شیطان مسجدالحرام را در خود گرفته‌اند.

 در واقع، رمی و سنگباران معکوس از بلندای مسجد آغاز شده است. سنگ‌های پنهانی نیروهای اهریمنی بر سر و روی حجّاج طواف کننده و عمره گزاران. امواج منفی شیطانی که جان مسلمانان را هدف تیرهای زهراگین می‌سازد. بسیاری از محقّقان بر این باورند که، انفجار دو برج نیویورک در یازده سپتامبر، در واقع، حاصل پروژة انفجار دروازه‌ای بود که در آن زمان و مکان خاص و البتّه از نظر فراماسونرهای نشسته بر اریکة قدرت سازمان‌های مخفی، راه ورود نیروهای شیطانی را بیش از پیش در زمین و در صحن حیات اجتماعی ساکنان زمین هموار ساخت.
چنان که عرض کردم، قرار است این بنا و بال‌های شیطانی‌اش در سال 2012 م. افتتاح شود.

از نظر فرقه‌های شیطانی و طرّاحان نظم نوین جهانی، سال 2012 م. سال شروع نظم نوین دنیوی است. در این سال کعبه در سایة نمادهای شیطانی ابراج البیت قرار خواهد گرفت.

افتتاح برج در 21 دسامبر 2012 م، ارتباط این برج را با فاجعة پیش‌بینی و اعلام شده توسط غربی‌ها در سال 2012 م. نشان می‌دهد. در آثار متعدّد و فراوانی که طیّ سال‌های اخیر دربارة فاجعة جهانی در سال 2012 م. ساخته شده و پهنة وسیعی از سینما و حتّی مستندات تلویزیونی آمریکایی و اروپایی را اشغال کرده، این سال را سال ظهور مسیح دجّال یا همان مسیح دروغین اعلام کرده‌اند. عدد 11، عدد مقدّس فراماسونرهاست. قراینی حکایت از این دارد که سران مجامع مخفی، کمر همّت بسته‌اند تا با زمینه‌سازی ذهنی و تبلیغات گسترده، وقوع حوادثی در ابعاد جهانی را در سال 2012 محتوم، مقدور و پیش‌بینی شده معرّفی کنند. هم اینک در اثر ساخت مجموعه‌هایی از مستندات تلویزیونی، میلیون‌ها نفر در آمریکا و اروپا چشم به این سال دوخته‌اند و با نگرانی روزها را می‌شمارند. آنها حتّی به مردم القا کرده‌اند این تاریخ و واقعة مصیبت باری که بخش عمده‌ای از جهان را نابود خواهد کرد، توسط اقوام مایا و توسط پیش‌گویانی چون نوستر آداموس که از اتّفاق خودش در زمرة کابالیست‌ها است، پیش‌گویی شده است.
آنچه برای ما مسلّم است، آن است که، غرب و سران مجامع مخفی شیطان‌پرست و فراماسونر که اداره و کنترل جهان را عهده دارند، برای اجرای آخرین بخش از پروژة نظم نوین جهانی یا همان جهان تک حکومتی شیطانی، عجولانه در پی نمادسازی و اقدام پیش‌دستانه‌اند و با مدد گرفتن از نیروهای غیر ارگانیک، ماوراء الطّبیعه‌ای ابلیسی و جنّی، خود را مهیّای اقدامی در ابعاد جهانی برای نابودی مستضعفان و اسلام کرده‌اند.

مسیحیّت و سایر مذاهب محرّف در این میان جایگاهی ندارند؛ زیرا مسیحیّت و کانون‌های بزرگ مسیحی و از جمله کلیسای کاتولیک تمام عیار در اختیار همین کانون‌های قدرت است و سران این کانون به ظاهر مذهبی از اعضای اصلی مجامع مخفی‌اند و بازیگران بخش‌هایی از سناریوی طرّاحی شده هستند.

حساب مستضعفان مسیحی و روحانیان مستقل را باید از این کانون جدا دانست.
تنها اسلام، مسلمانان، کعبه و بزرگترین کانون شیعی؛ یعنی ایران اسلامی است که به عنوان مزاحم و آخرین بازمانده‌های دینداری در برابر مجامع مخفی و کانون‌های قدرت شیطانی ایستاده است
سازندة فیلم 2012 م. در فیلمش و در هنگام به تصویر کشیدن فاجعة جهانی، نشان می‌دهد که همة بناها و کانون‌های مذهبی مسیحی، بودایی و غیره منهدم و از بین می‌رود، امّا، ‌همون از ترس اعتراض و عکس العمل مسلمانان از به تصویر کشیدن ویران شدن کعبه خودداری کرده بود
.

این بنا، مسجدالحرام،‌ کعبه و طواف را تحت الشّعاع خود قرار می‌دهد. برج اصلی با ارتفاع 595 متر در کنار شش برج بزرگ مسکونی، که جملگی متعلّق به «مجموعة بن لادن» هستند. حتّی اجازه نمی‌دهد شما تصویری از مسجدالحرام، گلدسته‌ها و پهنای آسمان داشته باشید.

سازمان جهانی و از جمله یونسکو، در حالی چشم خود را بر این هیکل ابلیسی بسته‌اند که برای ثبت ابنیة تاریخی در ایران مانند میدان بزرگ امام در اصفهان، شرط خود را کوتاه شدن و تقلیل طبقات برج جهان نما در حاشیة میدان اعلام می‌کنند.

سکوت سازمان‌های جهانی بی‌وجه نیست. آنها جملگی تحت مدیریّت سازمان‌های ماسونی عمل می‌کنند. یونسکو به عنوان یکی از بازوهای اصلی و فرهنگی فراماسونری جهانی قابل شناسایی است و رؤسای آن عمدتاً خود فراماسونر هستند، امّا سکوت سازمان‌های فرهنگی اسلامی در سراسر جهان اسلام و از جمله ایران توجیه پذیر نیست.

مدیران سازمان‌های مسئول میراث فرهنگی، در حالی از این موضوع مهم که به آیندة اسلام و ایران بستگی دارد، غفلت می‌ورزند که از ردّ و نشان ستون‌های تخت جمشید و لوح‌های گلی برای لحظه‌ای غفلت نمی‌ورزند و سرمایه‌های بزرگی را صرف برگزاری نمایشگاهی از این آثار در ایران و اروپا می‌کنند و گاه رؤیای جشن‌های بزرگ ملّی عید نوروز را در خرابه‌های پرسپولیس در سر می‌پرورند و همّت خود را مصروف آن می‌دارند. به قول شاعر من در این بحر تفکّر به کجا و تو کجایی؟

امّا از وجهی دیگر و مهم‌تر، پروژة 2012 م. که اینک «ایران اسلامی» را به دلیل رویکرد شیعی و ولایی‌اش از یک سو و «حرمین مکّه و مدینه» را از دیگر سو، چون یک سیبل در تیررس اهداف شیطانی خود قرار داده، به عنوان انتقام‌گیری شیطان از خدای ابراهیم و آل ابراهیم(ع) قابل شناسایی است. شجرة طیّبه‌ای که غرس شد تا از طریق بنی‌اسماعیل و اوصیای پیامبر آخرالزّمان، دین جهانی و حکومت جهانی مستضعفان در عرصة زمین مستقر شود اعلام پادشاهی جهانی بنی‌اسرائیل، اینک مشروط به در هم پیچیدن طومار آیین ابراهیم خلیل الرّحمن و «بنی‌اسماعیل» شده است.

ظهور کبرای امام عصر(ع) به منزلة تحقّق طرح آسمانی استقرار شجرة طیّبه‌ای است که با حضرت ابراهیم(ع) غرس شد تا در دولت کریمة آخرین فرزند این خانواده به برگ و بار بنشیند. ابراج البیت و پروژة ساختن شهرکی مسیحی‌نشین در مکّه که به بهانة آشنا ساختن غیرمسلمانان با اسلام در حال شکل‌گیری است،

اوّلاً؛

* جغرافیای حرم را در هم شکسته و این قلعة بزرگ فتح نشدنی را مورد تعرّض و تجاوز اجانب و غیرمسلمانان قرار می‌دهد. پایگاهی که تاکنون در تصرّف در نیامده و حتّی از آسمانش هیچ هواپیمایی امکان گذر ندارد تا چه رسد به اینکه غیرمسلمانان در آن سکنا گزینند یا جرئت دست‌اندازی به مسجدالحرام را پیدا کنند؛

دوما:
* این برج‌ها سایة خود را بر مسجدالحرام می‌افکنند و تمامی آداب، مناسک صرفاً معنوی و آسمانی را تحت الشّعاع خود قرار می‌دهد. تأثیرگذاری بر امواج و تشعشعات روحانی و معنوی مسجدالحرام و بی‌اثر ساختن یا حدّاقل تضعیف این تشعشعات از طریق ابلیسک شیطانی در زمرة دومین هدف پنهانی فراماسونری جهانی شیطان‌پرست قابل شناسایی است؛

سوما:
* دست‌اندازی جنود ابلیسی در سال‌هایی که به ظهور می‌انجامد و وارد کردن خسارات بزرگ مادّی و معنوی به «انسان‌ها و ادیان»، در گرو حذف موانع باز دارنده است؛

چهارما:
* حذف نمادهای بزرگ، مردان بزرگ و تحریف مناسک و آیین‌ها، به تدریج همة سپرهای حفاظتی بشر را که مانع از نفوذ و دخالت جنود شیطانی است، از بین می‌برد تا بشر در بی‌پناهی تمام آماج تیرهای مستقیم شیطانی و جنودش شود؛


پنجما:

* توسعة مراسم و مناسک شیطان‌پرستی و رواج فرقه‌های ضدّ دین و شیطانی، بر کشیدن نمادهای فراماسونری در اقصانقاط جهان اسلام و به ویژه در اطراف اماکن مذهبی، همة سپرهای حفاظتی را از بین برده یا حدّاقل از میدان تأثیر امواج روحانی آنها می‌کاهد و بشر را بیش از هر زمان در برابر جنود ابلیس بی‌پناه می‌سازد؛

این همه، بر میزان القای خطوات و الهامات و وسواس شیطانی که منشأ همة آلودگی‌ها، گناهان و منکرات در انسان است، می‌افزاید.
ابتلای وحشتناک به غربزدگی مانع از درک این موضوع است. ابلیس و جنودش از طریق القا، الهام، وسوسه، تسریف و تزیین در مراحل اوّلیه انسان را برای انجام گناه تشویق می‌کنند، امّا در مراحل بالاتر با سلطه یافتن بر انسان‌ها، از آنها به عنوان آلت فعل خود بهره می‍‌جویند. سلطة شیطان بر انسان با طیّ مراتبی اتّفاق می‌افتد تا آنجا که برخی از انسان‌ها در عمل و نظر فرزند خواندة شیطان می‌شوند. از اینجا همة جوانان مسلمان جهان اسلام، مسلمانان عرب، فارس، ترک و سایر اقوام را برای مقابله با این دسیسه‌ها فرا می‌خوانم. آنها می‌توانند از طریق بمباران رسانه‌ای موج تبلیغاتی وسیعی را برای متوقّف کردن پروژه‌های غیر رحمانی در سراسر جهان اسلام به راه بیندازند.

جوانان غیور عرب زبان در عربستان، یمن، عراق، لبنان و شبه قارّة هند از توانمندی ویژه‌ای برای ایجاد این موج فرهنگی و رسانه‌ای برخوردارند.

رایزنان فرهنگی را، در صورتی که از مادّه و تبصره‌های اداری خلاص ‌شوند، سفیرانی مکلّف می‌شناسم تا ضمن رصد کردن طرح‌ها و توطئه‌ها، همة‌ اعتراض خود را در مجامع مذهبی، فرهنگی و حتّی سازمان‌های بین‌المللی اعلام و مواضع خود را آشکار سازند.
نظرات() 

تاریخ آخرین ویرایش:یکشنبه 13 اسفند 1391 12:44 ب.ظ


مسلم
جمعه 11 شهریور 1390 06:59 ب.ظ
سلام آن خدایی که اصحاب فیل را نابود کرد
این نمادهای شیطانی نیز نابود شدنی هستند
اللهم کل لولیک فرج
رها
دوشنبه 27 تیر 1390 01:14 ب.ظ
سلام همسنگر!
وبت عالیه واقا لذت بردم!
اگه مایلید تبادل لینک کنیم؟
کاش مسلمونه بیدار بشن!
پاسخ بانو : سلام.
لطف داری..
مایلم...لینك شدی...
انشالله
عاشق کوهستان
چهارشنبه 31 فروردین 1390 06:43 ب.ظ
سلام علیکم

احوالتون ؟

ایام فاطمیه را به امام زمان(ع) و شما
دوست عزیز ، تسلیت عرض می نمائیم .
پاسخ بانو : علیكم السلام.
الحمدالله..
ایام شهادت تسلیت...
فاطمه***محکم
چهارشنبه 31 فروردین 1390 12:28 ق.ظ
سلام
با " زیر ِ چتر ِ دل " وبلاگم را نفسی دوباره بخشیدم ...
هرگاه هوای دلت شوق ِ خواندن داشت ؛ منتظر نگاهت هستم...
یک نفس میهمان ارامش قلبم شو ...
یاعلی
پاسخ بانو : سلام.
چی كار كردیییییی؟؟؟
چی میگه؟؟؟
هاااا؟؟با منی؟؟
علی یارت خواهر
ملكه زیبایی ها
سه شنبه 30 فروردین 1390 05:16 ب.ظ
سینه خواهم شرحه شرحه از فراق تا بگویم شرح درد اشتیاق

با سرزدن به این وبلاگ یاورم باشید:
namoosekhoda.blogfa.com
پاسخ بانو : خواهر من ادرست اشتباهه...
الغدیرسیس
سه شنبه 30 فروردین 1390 03:23 ب.ظ
ای کاش فدک این همه اسرار نداشت
ای کاش مدینه در و دیوار نداشت
فریاد دل محسن زهرا این بود
ای کاش در سوخته مسمار نداشت
کاش از قلبم به قبرش راه داشت
کاش زهرا زیارتگاه داشت
ایام فاطمیه رو خدمتتون تسلیت میگم .اگه مایل به تبادل لینک بودید به وب ما هم سر بزنید منتظر حضورتون هستیم
التماس دعا
پاسخ بانو : ایام شهادت تسلیت..
به وبتون اومدم..
محتاجیم به دعا
حمید برزخ
سه شنبه 30 فروردین 1390 12:28 ق.ظ
علیرضا جعفری
دوشنبه 29 فروردین 1390 10:58 ق.ظ
من این پستتو كامل خوندم. واقعا خیلی جای تاسف داره. معلوم نیست واقعا این مسلمونا چرا سكوت كردن. راستش من این مطلب رو امروز برای اولین بار از شما شنیدم .انشاالله كه موفق نمیشن
پاسخ بانو : سلام.
ممنونم از اینكه وقت گذاشتید.
ای برادر ...موفق شدن رفتن پی كار دیگشون!!!
از حضور تا ظهور...
دوشنبه 29 فروردین 1390 01:57 ق.ظ
سلام

دست نوشته ای باز هم از جنس دغدغه هایم با عنوان : "لبخند خدا در مقتل نفس"
+ ارضیان سماواتی (قسمت سوم)

تشریف بیاورید و مستفیض بگردانید

یازهرا
پاسخ بانو : سلام.
شكسته نفسی نفرمایید...مستفیض میشویم....
irani
یکشنبه 28 فروردین 1390 06:53 ب.ظ
سلام چطورین بدجوری کم پیدا شدین
خبریه ناراحتی ؟!!
راستی آپم تشریف بیارید
پاسخ بانو : سلام.
نه چرا ناراحت؟؟؟راستش خودمم میخواست بیام یه سری بزنم ولی...
حتما میام..
ناموس خدا
یکشنبه 28 فروردین 1390 10:17 ق.ظ
"بر حاشیه برگ شقایق بنویسید / گل تاب فشار در و دیوار ندارد"
سلام بزرگوار
ناموس خدا در عزای ناموس مطلق خدا...
با "برای مادرم ...(1)" به روزم.
حضورتان را منتظرم.
التماس دعا
پاسخ بانو : سلام.
باش كه اومدم...
محتاجم به دعا...
سرباز گمنام
یکشنبه 28 فروردین 1390 02:12 ق.ظ
سلام بزرگوار
بیسیم چی سرباز گمنام شما را به خواندن

مطلبی با عنوان

" سوالی دارم از حضورت مولای من؟ "

دعوت می نماید

چیزی تا لحظه موعود نمانده انشاء‌الله

با خدا بودن بهتر از ناخدا بودن است


پاسخ بانو : سلام.
ممنون از دعوتتون.
به روی چشم...
صبا
جمعه 26 فروردین 1390 10:38 ب.ظ
سلام عزیز
بابا چرا آپ نمیشی؟!

به ما سر بزن آپیم "ازدواج با زندان" و "قطار شهری یا خانه فساد؟"
پاسخ بانو : سلام.
چشم انشالله به زودی...
اومدم
卍 Armin 卍
جمعه 26 فروردین 1390 04:29 ب.ظ
برای مسئله آقای خامنه ای...
چند سال از انقلاب گذشته بود که شخصی طابع یک حزب دولت رو تحت فشار قرار داد...تا جایی که دولت شخصا به مذاکره با اون پرداخت...نمی تونم اسمش رو بگم.....قرار شد که کردستان از مرز ایران جدا بشه... و خودش برای خودش کشوری بشه...مرز ها وسیع بشه و تمام کرد ها اینجا جمع بشن...مسئله داشت تموم میشد که دستور قتل این شخص توسط دولت صادر شد....در تهران.نه در وطن خودش در تهران بدون هیچ شخص محافظی...من اصلا به اینکه آیا کردستان از ایران جدا بشه خوبه یا بد کاری ندارم......مسئله ی من دلیل مضحک شهادت اون شخصه....کاش می تونستم دلیلش رو هم بگم...ولی نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یه چیز دیگه...من هیچ ادعایی نکرده بودم که از تاریخ شما چیزی میدونم ویا هیچ چیزی رو از شما محکوم نکرده بودم....ولی برای شما لازم بود که بپرسم از تاریخ ما چیزی می دونی؟؟؟؟!!!
منی که سنی هستم و ارزش عقیده م برام مهمه میرم دنبال اینکه امام چی در مورد سنی میگن و یا چه سیاست در مورد سنی در نظر دارن نه شما که دنبالش نیستی...( من آلان هیچی رو محکوم نکردم و تو هم حق داری فک کنی چیزی گفته نشده)
برای وهابیت هم که میگه کشتن هفت شیعه اول باره میشنوم و فکر هم نمی کنم راست باشه.
پاسخ بانو : من نفهمیدم چی شد؟؟؟اخه شما هیچ چیزش رو كه نمیتونستید بگید!!!
به هر حال من بدون اطلاع دقیق و یك جانبه نمیتونم قضاوت بكنم...
منم مدعی نشدم...چرا داغ میكنید؟؟؟
حرفتون كاملا متین...
ای برااااااادر .. گیر ما با وهابیت كه فقط به خاطر همین نیست...ولی بدونید كه من اصلا وهابیون رو جزء اهل تسنن نمیدونم...اخه حیف سنی ها نیست خودشون رو در كنار این ادما بدونن...ما و شما به هم نزدیك تریم تا با اونا
卍 Armin 卍
جمعه 26 فروردین 1390 04:17 ب.ظ
سلام...
خوندمشون...
ربط اون آیه این بود که طرف یک ایه رو ناقص خوند..
آدرس درست تو قرآن هم داد ولی فک می کرد نمیرم دنبالش...برای یک سری استنباط این آیه رو آوردم...می گفت دنیا خودش درست شده....همین!
منم که نگفتم بشینیم گوش بدیم و هر ظلمی رو قبول کنیم...شما نباید با اطمینان برداشتتون رو بیان کنید...در ضمن من وهابی نیستم که . . . ولی مطمئنم اگر مصطفی خرم دل بشنوه که شیعه های متعصب فکر می کنن کشتن هفت شیعه برای وهابیت = بهشت گریه ش میگیره...
یعنی چی؟!!؟؟!
شاید خیلی از عقاید وهابیت درست نباشه ولی تا این حد طابع جهل نیست.....دیدین چجوری نماز می خونن؟؟؟!! پاهاشون به اندازه ی عرض باز میشه و دستشون مثل مصری های باستان...در مورد اینکه بعضی وقتا جواب تو خود صورت هست درسته حق با شماست ولی منظور من این نبود...نم میگم که خیلی از مسائل ساده که من و شما روی اون بحث داریم برای اونا حل شده...به عبارت دیگه از اقامه ی برهان بی نیازن..........
یه چیز دیگه هم گفته بودین...
.
.
من گفتم شما از تاریخ ما هیچی نمیدونی...به چه دلیل این رو به رختون کشیدم؟! چون داشتین کم کم قضاوت می کردین. ولی اینکه شما از من پرسیدی که از تاریخ ما چیزی نمیدونی حق نیست...هرچند که اطلاعات خوبی ندارم.
پاسخ بانو : سلام.
ببخشید یكمی دیر جواب دادم راستش سرم خیلی شلوغ بود...اصلا وقت نمی كردم...
منم نگفتم كه شما همچین حرفی رو زدید...ازتون سوال كردم...كه به نظرتون این كار درسته؟؟؟خدا رو شكر كه وهابی نیستید...باز عجولبانه فكر كردید...شیعه های متعص اینجوری فكر نمیكنن...همه ی شیعه این رو شنیدن . و دیدن...
بازم من دوباره از چند نفر پرسیدم اونا هم گفتن كه اره ..اونا هم شنیده بودن كه وهابیت شیعه كشی رو راه رفتن به بهشت میدونه...کوردلان وهابی با فتوای تکفیر شیعیان، به پیروان خود اینگونه القا میکنند که چنانچه شما هفت شیعه را بکشید بدون حساب و کتاب به بهشت وارد میشوید (این رو از گوگل سرچ كردم.)
قرار نبود مسخره كنیم...قراره با استدلال یه چیزی رو رد كنیم.
چیی؟؟؟؟از اقامه برهان بی نیازن...؟؟؟این چه دینیه؟؟؟ هر دینی با برهان جلو میره..اونا كه دیگه لازم ندارن برهان براشون بیاری تا قبول كنن پس دینشون رو چه جوری گرفتن؟؟؟چه جوری به بچه هاشون انتقال میدن؟؟؟ تقلیدی؟؟؟؟هر كسی به دین پدرش ایمان میاره.؟؟؟دین اسلام این نیست!!!
باز بد متوجه شدین..گفتم من از تاریخ شما خیلی چیزی نمیدونم..بعد از شما پرسیدم شما میدونید..گویا میدونید..خدا رو شكر..
حمید برزخ
جمعه 26 فروردین 1390 01:12 ق.ظ
اینجا گرد و خاک شده دودش اذیتم میکنه میام " ارمین ها "

در ضمن مدیر وبلاگ آپ کردم ها
پاسخ بانو : مگه كجا نشستید...
راستی گرد و خاك چه ربطی به دود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چشم میام..
فاطمه***محکم
پنجشنبه 25 فروردین 1390 11:45 ب.ظ
پاسخ بانو : خودت گلی خانومی...
علیرضا جعفری
چهارشنبه 24 فروردین 1390 07:43 ب.ظ
سلام خوبی؟ وبلاگت خیلی قشنگه. به وب منم سری بزن. اگه با تبادل لینك موافقی منو با "تسنیم تبریز" بلینك و بگو با چه اسمی بلینكمت
پاسخ بانو : سلام.
الحمدالله...
ممنونم.
حتما یه سری میزنم...
حمید برزخ
چهارشنبه 24 فروردین 1390 06:36 ب.ظ
گر دیر آمدم مجروح بودم ...

بالاخره آپ شدم

هاشمی بدون مصلحت
مدار 33 درجه در خاور میانه
مدیریت جزیره ای

همت بر این بود که بر مطالب کار شود و این مطلب هم نیز سخت تلاش شده، هدایت گر این تلاش ها باشید
فدایی رهبر
چهارشنبه 24 فروردین 1390 06:29 ب.ظ
سلام علیکم

ممنون که بهم سر زدین. امیدوارم که مطالب به دردتون خورده باشه و البته بقیه مطالب رو هنوز منتشر نکردم.

اللهم احفظ سیدنا و قائدنا و ولی امرنا امام الخامنه ای روحی و نفسی فداه
پاسخ بانو : علیكم السلام.
خواهش میكنم.بله بسیار مفید بود.پست جدید گذاشتید خبرم كنید..
قفس دهر
چهارشنبه 24 فروردین 1390 05:42 ب.ظ
سلام
با پست "خسته از دنیا " آپم
خوشحال میشم بیاین
ممنون
پاسخ بانو : سلام.
چشم.
قفس دهر
چهارشنبه 24 فروردین 1390 05:41 ب.ظ
سلام
با پست "خسته از دنیا " آپم
خوشحال میشم بیاین
ممنون
卍 Armin 卍
چهارشنبه 24 فروردین 1390 07:00 ق.ظ
پاسختون رو هم حتما می خونم ....
پاسخ بانو : باعثه خوشحالیه...
卍 Armin 卍
چهارشنبه 24 فروردین 1390 07:00 ق.ظ
سلام
نه اصلا ناراحت نشدم...
سرم خیلی خیلی شلوغه...
حتما بهتون سر میزنم شما هم که آپ نمی کنی؟؟؟؟؟
پاسخ بانو : سلام.
خیلی خوبه..این نشون از عدم تعصب شماست...
خوشحال میشم...راستش هنوز از دوستان هستن كه نیومدن...در جند روز اینده حتما اپ میشم..(اگه زنده بودیم..)
صادق
سه شنبه 23 فروردین 1390 07:27 ب.ظ
ردیه 2: "سیاست ما عین دیانت ما نیست ، دیانت ما عین سیاست ما نیست"
پاسخ بانو : سلام.
چشم حتما خدمت میرسم...
علی لیاقی
سه شنبه 23 فروردین 1390 05:09 ب.ظ
سلام خواهرم مطلب عالی بود...ولی خواهرم این افراد ابلیس پرست و فراماسونری فکر میکنند که مهد دین ما خانه خدا احاطه دارند...خداوند بخواهد میتواندخاکسترشان کند.....
مکه و مدینه با وجود آن ساختمانهای شیطانیشان باز هم زائران عاشق خداوند منان را دارند...
ان شاالله با ظهور حضرت حجت این افراد با بناهاشان نابود میشوند...
عالی بود...احسنت....
به امید ظهور یار...
یاعلی...
پاسخ بانو : سلام.
صد البته ....ولی خداوند خودش میگوید تا نخواهید نمیكنم...
تنها عاشق بودن كافی نیست...تنها زائر بودن كافی نیست...درسته؟؟؟
انشاالله...
ممنون.
علی یاورتان باد...
علی لیاقی
سه شنبه 23 فروردین 1390 05:05 ب.ظ
سلام خواهرم تا جایی که تونستم خوندم...
سعی کن مطالب طولانی نذاری چون بعضی ها حوصله خوندن مطالب زیاد رو ندارن...
پاسخ بانو : سلام.
حرفتون متین...ولی چون میخواستم هیچ كم و كاستی نداشته باشه مجبور بودم بدون خلاصه كردن بذارم...شرمنده...
علی لیاقی
سه شنبه 23 فروردین 1390 03:09 ب.ظ
لینک شدی خواهرم...یاعلی...
پاسخ بانو : شما هم با افتخار لینك شدید...
علی لیاقی
سه شنبه 23 فروردین 1390 03:07 ب.ظ
سلام خواهرم ممنون از حضورتون...
خیلی خوشحال شدم اومدی...
سپاسگذارم....
امیدوارم تاثیر گذار بوده باشد...
ای دوست بیا برای شادی روح شهدا گناه نکنیم...
درضمن هروقت لایق دونستی لینکم کن...
موفق باشی در پناه خدا...
به امید ظهور یار...
یاعلی...
پاسخ بانو : سلام.
واقعا از حضورتون خوشحال شدم...
انشالله.
علی یاورتان باد.
حیدریون
سه شنبه 23 فروردین 1390 12:42 ب.ظ
آنجا که علی واسطه ی فیض خداست

برغیر علی هر که کند تکیه خطاست


با مدعیّان کور باطن گوئـیـد

آنجا که خدا هست و علی نیست کجاست؟


سلام

موفق باشید ودر پناه امیر المومنین

یا علی مدد
پاسخ بانو : سلام.
ممنون از حضورتون...
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
نمایش نظرات 1 تا 30