تبلیغات
تبسم ظهور - چرا؟مسجد الصخره یا مسجدالاقصی...
"ای تنهاترین دلیل تبسم، ظهور كن"

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

:ابر برچسبها

آماروبلاگ

افراد آنلاین: نفر

چهارشنبه 11 اسفند 1389-07:44 ب.ظچند وقته پیش یه ایمیلی برام در این مورد رسید که تو کفش موندم و تا چند روز احساس میکردم یکی داره سرمون رو کلاه میزاره...

شما این رو بخونید...

مجموعه ی حرم قدسی شهر بیت المقدس، یکی از مبارک ترین و مقدس ترین مکان های دنیا می باشد و از نظر تقدس، در بین ادیان الهی (اسلام، مسیحیت و یهودیت) مقام والایی دارد. این مجموعه ی مبارک، از بخش های مختلفی تشکیل شده است که شناخت آن ها ما را در ادامه ی بحث، یاری می کند:

 این مسجد مبارک، از ارزش بسیار والایی در دین اسلام برخوردار است و بسیاری از وقایع آخرالزمان، از جمله قضیه ی فتح قدس در زمان ظهور حضرت مهدی (عج)، به این مسجد مبارک مربوط می شود..

تصاویر دو بنای مقدس مسجد الاقصی و مسجد قبة الصخرة را می توانید در تصویر زیر ملاحظه نمایید:

 A) مسجد الاقصی   مسجد   مبارکی   است   که   قبله ی   اول   مسلمین می باشد.که گنبد ان سبز رنگ است...

(B) مسجد قبة الصخرة نیز از اهمیت فراوانی در دین اسلام  برخوردار  است؛  زیرا مرحله ی دوم سفر پیامبر گرامی اسلام (ص) در شب معراج و عروج ملکوتی ایشان از زمین به آسمان، از این مسجد مبارک آغاز شده است.) که رنگ گنبد ان صلایی رنگ است...
البته علاوه بر این دو مسجد مبارک، قسمت های مقدس بسیاری در حرم قدسی وجود دارند که شامل سقاخانه ها، گلدسته ها و ... می شوند، اما هیچ کدام از آن ها، در نظر مسلمانان همانند دو مسجد یاد شده نیستند و این دو مسجد، ارزش بسیار بالاتری دارند.

در هر حال، مسجد اصلی منطقه ی حرم قدسی، مسجدالاقصی است و این مسجد است که قبله گاه اولیه ی مسلمین بوده و در آخرالزمان نیز توسط حضرت مهدی موعود (عج) و یارانش، آزاد می گردد.

از دیدگاه اسلام، مسجدالاقصی  توسط حضرت آدم (ع) بنا نهاده شد. سپس حضرت ابراهیم (ع) و نیز حضرت سلیمان (ع) این معبد را بازسازی کردند.(342) (در واقع بنای مقدسی  که  در  اورشلیم (بیت المقدس)  به  دست  حضرت سلیمان (ع) ساخته شد، مسجد الاقصی بود، نه معبد دروغین و کذایی سلیمان.)

بعد از فتح بیت المقدس به دست مسلمانان، مسجدالاقصی به دفعات توسط مسلمانان بازسازی، و مسجد مقدس قبة الصخرة نیز به مجموعه بناهای  حرم قدسی اضافه شد.

اکنون در مجموعه ی حرم قدسی شهر بیت المقدس، دو مسجد مبارک قبة الصخره و مسجدالاقصی با فاصله ی بسیار کمی از یکدیگر واقع شده اند.

اما مجموعه ی حرم قدسی نیز، از تعرض فرهنگی فراماسونری و صهیونیسم در امان نمانده است. یکی از ترفند های بسیار کثیف سران فراماسونری در جهت تعرض فرهنگی به مجموعه ی حرم قدسی و انجام اهداف آخرالزمانی خود، معرفی مسجد قبة الصخرة به جای مسجدالاقصی است. مسجدی که امروزه تمام  مسلمانان  به  عنوان  مسجد الاقصی  می شناسند،  در  واقع  مسجد قبة الصخرة است که  مسجدی  با  گنبد طلایی  می باشد.  حتی  همه ی شبکه های تلویزیونی هم همین  اشتباه  را  مرتکب  شده  و  تصویر  مسجد قبة الصخره را به جای مسجد الاقصی نشان می دهند. البته رادیو و تلویزیون کشور های اسلامی تا حد زیادی در این زمینه بی تقصیرند؛ زیرا رژیم صهیونیستی که کنترل شهر مقدس بیت المقدس را در دست دارد، به فیلمبرداران و عکاسان،  تنها اجازه ی تصویر برداری از مسجد  قبة الصخرة  را می دهد و از فیلم برداری و عکس برداری از مسجد الاقصی ممانعت می کند؛ به همین دلیل، عکس های کمی از مسجد الاقصی در دست می باشد.

حال سوال اصلی این است که هدف واقعی ماسون ها و صهیونیست ها از معرفی مسجد قبة الصخره به جای مسجد الاقصی چیست؟

همان طور که  در  سطور  بالا  ذکر  شد،  بنای  مقدسی  که  در  اورشلیم (بیت المقدس) به دست حضرت سلیمان (ع) ساخته شد، مسجد الاقصی بود، نه معبد دروغین و کذایی سلیمان. حضرت سلیمان (ع) که بنا به گفته ی قرآن پیامبر خدا بودند، مسجدی که توسط پیامبران پیشین ساخته شده بود (مسجدالاقصی) را بازسازی نمودند. این دیدگاه مسلمانان دقیقاً بر خلاف دیدگاه  یهودیان و مسیحیانی است که معتقدند حضرت سلیمان (ع)، معبد سلیمان (نه مسجد الاقصی) را ساخته اند. (مطمئناً این ادعای یهودیان و مسیحیان را که  حضرت سلیمان (ع) معبد ساخته اند نمی توان پذیرفت؛ زیرا اجداد بزرگوار پیامبر خدا حضرت سلیمان (ع) از جمله  حضرت آدم (ع) و حضرت ابراهیم (ع) و ... که آن ها نیز پیامبر  بودند، مسجد ساخته اند. حال  چگونه می توان پذیرفت که حضرت سلیمان (ع) بر خلاف اجداد مبارکشان معبد ساخته اند؟ البته لازم به ذکر است که ما در اینجا قصد نداریم تا صرفاً بین لفظ مسجد و معبد تفاوت قایل شویم، بلکه تلاش می کنیم تا بین مفاهیمی که این نامگذاری ها به دنبال خود دارند، افتراق بگذاریم.)

همان طور  که  ذکر  کردیم،  بر خلاف  دیدگاه  مسلمانان  درباره ی  حضرت سلیمان (ع)، یهودیان و فراماسون ها که به حضرت سلیمان (ع) تهمت کفر زده  و او را جادوگر و بت پرست می دانند، ادعا می کنند که ایشان در شهر اورشلیم (بیت المقدس) یک معبد ساخته اند. به همین دلیل در دیدگاه آخرالزمانی ماسون ها و یهودیان و اوانجلیکال ها، تخریب مسجد الاقصی و ساخت معبد سلیمان، یک عنصر کلیدی می باشد.

در مورد دیدگاه ماسون ها درباره ی معبد سلیمان، باید گفت که دیدگاه آنان، به راحتی قابل پیش بینی است.  از دیدگاه آنان، سلیمان یک جادوگر و بت پرست  و ماسون اعظم بوده  و  معبد  اورشلیم  را  برای  بت ها  ساخته  است.   آن ها  که  به شیطان پرستی (Satanism) و عقاید جاهلی (Paganism) اعتقاد دارند، تلاش می کنند تا مسجد الاقصی را به عنوان یک پایگاه خداپرستی نابود نمایند، و معبد کذایی سلیمان را به عنوان نماد جهانی الحاد و کفر برپا کنند تا به خیال خام خود، مرگ ادیان را بدین وسیله جشن بگیرند.

اما دیدگاه سران یهودیان و اوانجلیکال ها درباره ی معبد سلیمان یک دیدگاه موذیانه  است؛  آن ها  ادعا  می کنند  که  قبل  از  بازگشت  مسیح (ع)  باید مسجد الاقصی تخریب، و معبد سلیمان ساخته شود. طبق ادعای آنان، معبد دروغین سلیمان در نزد خدا بسیار مقدس است؛ اما این سخنان آنان ادعایی  بیش  نیست؛ زیرا  خود  یهودیان  و  نیز  حامیان  سرسخت  آنان (اوانجلیکال ها)، به حضرت سلیمان نبی (ع) تهمت کفر و الحاد می زنند و وی را جادوگر و بت پرست می دانند. موید این سخن، مطالبی است که در تورات تحریف شده درباره ی حضرت سلیمان (ع) گفته شده است.
با این اوصاف، آنان که حضرت سلیمان
(ع) را جادوگر و بت پرست می دانند، چگونه می توانند معبدی را که یک فرد بت پرست (البته از دید آنان) ساخته است، مقدس بدانند؟ چگونه ممکن است بنایی را که به دست یک کافر (البته از دید آنان) ساخته شده است، زمینه ساز ظهور منجی آخرالزمان بدانند؟

این مساله نشان می دهد که ادعای سران یهود و اوانجلیکال مبنی بر ساخت معبد سلیمان  برای  تسریع  بازگشت  حضرت مسیح (ع)،  ادعایی  بیش  نبوده  و آن ها قصد دارند تا معبد شیطانی و الحادی که قرن ها قبل، کاهنان و اشراف یهودی ساخته بودند و آن را  به  حضرت  سلیمان (ع)  نسبت  می دادند،  از  نو برپا کنند. در واقع باید گفت که هدف آنان نیز با هدف ماسون ها مشابهت داشته و به صورت موذیانه تلاش می کنند تا کفر و الحاد را جانشین ادیان الهی نمایند.


همان طور  که  ملاحظه  فرمودید،  فراماسون ها،  سران  یهودیان  و  سران اوانجلیکال ها تلاش می کنند تا هرچه سریع تر مسجدالاقصی را تخریب نموده، و معبد دروغین سلیمان را به جای آن بازسازی کنند تا بدین وسیله بتوانند تحقق نیات پلیدشان را جشن بگیرند.

آن ها به منظور تسریع در امر تخریب مسجد الاقصی و ساخت معبد سلیمان، تلاش کرده اند تا توجه جهانیان و بالاخص مسلمانان را از مسجد الاقصی دور کنند و دور از چشم جهانیان، به اعمال شیطانی شان بپردازند که متاسفانه در این امر بسیار موفق بوده اند.

معرفی مسجد قبة الصخره به جای مسجد الاقصی نیز به این منظور صورت گرفته است تا نسل جوان مسلمان، مسجد الاقصی را به درستی نشناسند و فراماسون ها و صهیونیست ها  بتوانند  بدون  هیچ گونه  مزاحمی  و  به  دور  از هر گونه هیاهو، به تخریب مسجدالاقصی بپردازند.

یک مثال مهم در این رابطه، حفاری های اخیر صهیونیست ها در محدوده ی حرم قدسی می باشد:

با آغاز سال 2007، فراماسون ها و صهیونیست ها که خود را در نزدیکی تحقق اهداف آخرالزمانیشان می دیدند، شروع به تخریب باب المغاربة نمودند تا با دستکاری این بخش از حرم قدسی، مسجدالاقصی را که در مجاورت آن واقع شده است تخریب نمایند که متاسفانه این کار آنان در حال حاضر نیز ادامه دارد. معرفی مسجد قبةالصخرة به جای مسجدالاقصی، کمک شایانی به صهیونیست ها در جهت اهداف پلیدشان نموده است؛ به نحوی که باعث شده است تا عده ای از جوانان مسلمان، ندانند که دستکاری باب المغاربة چه ارتباطی به مسجد الاقصی دارد.

 باب المغاربة دقیقاً در مجاورت  مسجد الاقصی  بوده  و  حتی  به  آن  متصل  است،  اما  مسجد قبة الصخرة با باب المغاربة کم و بیش فاصله دارد.

اما  جوانان  مسلمانی  که  در   رسانه های   جمعی   همواره   تصویر   مسجد قبة الصخرة را به جای مسجد الاقصی ملاحظه می کنند، احتمالاً دچار اشتباه می شوند. بدین ترتیب که، جوانان مسلمان ممکن است با خود فکر کنند که دستکاری باب المغاربة، تاثیری در مسجد الاقصی ندارد؛ زیرا از دید آنان مسجدی که در وسط تصویر فوق است، مسجد الاقصی بوده و با باب المغاربة فاصله ی زیادی دارد! حال آن که این جوانان به دلیل مکر صهیونیست ها، اشتباهاً مسجد قبة الصخرة را به جای مسجدالاقصی می پندارند.

متاسفانه حیله ی صهیونیست ها تا حدودی موفق بوده و آنان توانسته اند توجه مسلمانان را  از  مسجد الاقصی  دور  کنند  و  بدین ترتیب،  در  سال  2007  به بهانه ی اکتشافات باستان شناسی در محدوده ی باب المغاربة، سعی در تخریب پایه های مسجد الاقصی نمودند. ان شا الله که با مجاهدت مسلمانان آزاده، خداوند دست آنان را از این مسجد مبارک کوتاه کند.  

بنابراین همان طور که ملاحظه فرمودید، معرفی مسجد قبةالصخرة به جای مسجدالاقصی، توطئه ی فراماسون ها و صهیونیست ها بوده و آن ها از این حربه به منظور تخریب آسان تر مسجد الاقصی و اجرای اهداف پلیدشان در آخرالزمان بهره برده اند. پس وظیفه ی ما است که به اطلاع رسانی پرداخته و نقشه های پلیدشان را ناتمام بگذاریم.
 
نظرات() 

تاریخ آخرین ویرایش:شنبه 28 آبان 1390 11:07 ق.ظ


قفس دهر
دوشنبه 23 اسفند 1389 10:23 ب.ظ
سلام
خسته نباشید
پیشاپیش عیدتون مبارک
آپم خوشحال میشم بیایید

خواهشا وقتی آپ میکنید یه خبر بدید
پاسخ بانو : سلام.
ممنون.
حتما میام...
چشم...
ایشالاه
یکشنبه 22 اسفند 1389 09:48 ب.ظ
خدایا ! رحمتی کن تا ایمان ، نان و نام برایم نیاورد ، قوتم بخش تا نانم را و حتی نامم را در خطر ایمانم افکنم تا از آنها باشم که پول دنیا را میگیرند و برای دین کار میکنند ، نه از آنان که پول دین را میگیرند و برای دنیا کار می کنند.
دکتر علی شریعتی
پاسخ بانو : سلام.
الهی امین...
ممنون از پیام قشنگتون.
عاشق کوهستان
شنبه 21 اسفند 1389 12:24 ب.ظ
سلام عزیز

موضوع خوبیست
ممنون

به امید پیروزی کامل اسلام و مسلمین
پاسخ بانو : سلام.
انشاءالله...
حمید برزخ
جمعه 20 اسفند 1389 12:06 ق.ظ
به به
چه قالب قشنگی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


خدا اجرتان دهاد
پاسخ بانو : ممنون.
سپاسگزارم!!!!!!!!!!!!!!!!!
ایرانی
سه شنبه 17 اسفند 1389 02:03 ب.ظ
سلام ممنون از نظرتون بابا ماو کم پیدایی
چشم بیشتر میایم
پاسخ بانو : سلام.
خواهش میكنم...
خوشحال میشیم...
یک مسلمان
سه شنبه 17 اسفند 1389 12:55 ب.ظ
سلام.


بی شک فلسطین آزاد خواهد شد و خاورمیانه جدید ، خاورمیانه اسلام خواهد بود...


تشکر که سر میزنید. مطلب خوبی بود.
پاسخ بانو : سلام.
ان شاالله....
خواهش میكنم...
خانه دوست
سه شنبه 17 اسفند 1389 11:17 ق.ظ
سلام ممنون که بهم سر میزنی.
این روزا سرم خیلی شلوغه از طرفی کلاسهای دانشگاه و از طرفی هم برا تمرین معلمی میرم دبیرستان! اصلا وقت نمیکنم مطلب بزارم ان شالله تو تعطیلات
پاسخ بانو : سلام.
خواهش میكنم...
تا باشه از این مشغله ها باشه...اشكالی نداره...ما دست از سرت بر نمیداریم...
از حضور تا ظهور...
سه شنبه 17 اسفند 1389 02:34 ق.ظ
سلام و خدا قوت...دعوتم نکردی منم نیومدم بخونم(هه هه)

با مطلب"معجزه شهدا برای من..." به روزم

یا حق
پاسخ بانو : سلام..مرسی..
هه هه هه...رو اب بخندی...بدجنس برای كسایی رفتم دعوتشون كردم كه اپ بودن ،میخواستم مطلبشون رو بخونم براشون پیام هم گذاشتم..
حسودی خیلی بده ها..
زشته خجالت بكش ...الان باید اب شی بری تو زمین..
sina
دوشنبه 16 اسفند 1389 06:40 ب.ظ
سلام وبلاگ قشنگی داری
اگه تمایل دارید همدیگه رو لینک کنیم تا مخاطب های بیشتری داشته باشیم و افراد دیگه هم از اطلاعات بیشتری بهرهمند بشوند
امیدوارم از این به بعد ارتباط بیشتری داشته باشیم
با آرزوی موفقیت
sina
پاسخ بانو : سلام.ممنون.
برادر ادرست رو كه اشتباه دادی؟؟؟؟
یادمون باشه هدف فقط مخاطب داشتن نیست هدف كار كردنه...
شما هم موفق باشید..
Mahya
دوشنبه 16 اسفند 1389 04:51 ب.ظ
سلام خانومی جون خوبی خیلی وبلاگت قشنگ بود[بوسه]
منم یه وبلاگ تازه تاسیس دارم که توش ژر از جوک های.... هست! اگه دوست داشتی به من سر بزن نظرت واسم خیلی مهمه جیگررررررررررررتو
پاسخ بانو : سلام.
ممنون.
باشه میام...
قفس دهر
شنبه 14 اسفند 1389 01:45 ب.ظ

حاج خانم
پنجشنبه 12 اسفند 1389 09:17 ب.ظ
سلام
ندا جان مطلبت خوب بود قبلا من یك جا شنیده بودم اما دقیق نشدم توش
اینجا بهتر متوجه شدم ممنون
اما یك سوال تو متنت اگه اشتباه نگرفته باشم گفتی مسجد القصی یك جا سبزه یك جا طلایی
الان اون گنبدی كه ما مبینیم همون مسجد الصخره ی؟!!!
كه طلایی؟!!!
پاسخ بانو : سلام.
خواهش میكنم...
نه عزیزم،گفتم كه :2مسجد در كنار همه؛یكی مسجدالاقصی ست كه رنگ گنبدش سبزه و یكی مسجد الصخره ست كه رنگ گنبدش طلایی رنگه ...
حالا یهودی ها برای اینكه بتونن مسجد الاقصی رو بنا بر اعتقاداتی كه دارن خراب كنن اومدن مسجد الصخره رو به جای اون مسجد به مردم نشون میدن و این الان به صدا و سیما هم رسیده...
اگه یه بار دیگه متن رو بخونی با توضیحی كه الان برات دادم بهتر متوجه میشی...
حمید برزخ
پنجشنبه 12 اسفند 1389 12:00 ق.ظ
سلام

نطلب خوبی بود اما کاش ما داخلش ست میبردید تا تولیدی جدید میشد
پاسخ بانو : سلام.
ممنون.حالا مگه چه ایرادی داره؟؟؟؟
ایرانی
چهارشنبه 11 اسفند 1389 11:31 ب.ظ
سلام
توی همین مستند ظهور هم خیلی اشاره کرده که بابا اینی که نشون میدن مسجد الاقصی نیست کنارشه
حالا هی این قبه رو نشون میدن
الانم که مسجدالاقصی واقعی سخت در خطره
پاسخ بانو : سلام.
اره...
دقیقا...و این وظیفه من و شما و امثاله شماست كه بقیه رو هم اگاه كنیم...
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.